Прем'єра опери "Попелюшка" на сцені Львівського театру опери та балету


Опубліковано 24 Грудень 2015 о 10:00

Блог Діти в місті Львів >  Театри  >  Прем'єра опери "Попелюшка" на сцені Львівського театру опери та балету


Прем'єра опери "Попелюшка" на сцені Львівського театру опери та балету

"Попелюшка" - Музична казка на 2 дії
Виконується українською мовою. Лібрето І.Петрової та М.Берлянда

В основі музичного твору лежить  добре відома казка «Попелюшка» - про працьовиту дівчинку, злу мачуху та її ледачих дочок - Колючку і Злюку. Добра повчальна історія продовжує радувати і дивувати маленьких і дорослих.

Головну героїню казки Попелюшку прозвали так, тому що в будинку вона постійно поралася коло печі, вигортала з неї попіл, а також виконувала всю важку і брудну роботу. Щоб хоч якось прикрасити життя працьовитої дівчини, їй на допомогу приходить добра Фея. Силою своїх казкових чар вона нагороджує Попелюшку пишною каретою, чудовою сукнею і кришталевими черевичками. Але дія добрих чар недовга: рівно о 12-ій ночі Попелюшка перетвориться з вишуканої незнайомки в звичайну дівчину.

Але це буде пізніше. Зараз Попелюшку чекає бал в королівському палаці. Там вона зустрінеться з Принцом. Її розум і доброта запалять у його серці вогонь любові. Але скоро північ - Попелюшці пора йти. Вона поспішає і ... губить кришталевий черевичок.

Принц настільки зачарований красою таємничої незнайомки, що вирішує знайти її. Він має  загублений нею кришталевий черевичок. Але черевичок такий маленький, що Принцові в усьому королівстві не знайти коханої. До того ж, зла мачуха зі своїми доньками раз у раз ставлять перепони на його шляху.

Зрештою, Принц знайде Попелюшку. І вони будуть жити довго і щасливо.

Де: Львівський театр опери та балету, пр. Свободи, 28
Коли: 27, 29, 30 та 31 грудня, о 12:00
Вартість: 40 - 150 грн

Більше інформації на сайті http://opera.lviv.ua/

Підпишись на щотижневу програму від "Діти в місті"


Пошук