«БараБука» запрошує всіх у космічну подорож до «Планети смугастих равликів»


Опубліковано 25 Листопад 2015 о 11:14

Блог Діти в місті Львів >  Дитяча література >  «БараБука» запрошує всіх у космічну подорож до «Планети смугастих равликів»


«БараБука» запрошує всіх у космічну подорож до «Планети смугастих равликів»

Цими вихідними Простір української дитячої книги «БараБука» запрошує всіх мрійників і фантазерів у космічну подорож до «Планети смугастих равликів» разом із письменницею Лесею Ворониною. Адже десь там, далеко у космосі, завжди уявляються неймовірні світи.

Світи, де існує планета смугастих равликів, які щорічно влаштовують веселий фестиваль, а там живе Забудькуватий дракон, а десь поряд, на Пурпуровій планеті, ростуть неймовірні величезні фрукти, в які можна встромляти соломинку та насолоджуватися соком…

«Головна героїня повісті – школярка Оля, звичайна собі дівчинка, – раптом стає учасницею космічних пригод, відвідує кілька планет, переміщується в просторі, рятує Пурпурову планету від хижих кокосів та перемагає Великого Володаря Темряви Краша. Оля смілива, добра, кмітлива, знаходить вихід із найзаплутаніших ситуацій. А відданий кіт Гарбузик, вихований сенбернаром, закохує в себе з перших сторінок. 

Сама авторка зізнається, що все життя захоплюється подорожами та пригодами: «Мені здається, люди, які подорожують, стають молодшими: ніби вириваєшся від рутинних щоденних справ і починаєш розуміти, що все те, що здавалося вдома неймовірно важливим, – просто дрібниці буття, на які ми витрачаємо час». 

Тож запрошуємо всіх читачів і читачок у космічні мандри, а хто не звик до наддалеких подорожей, приходьте 28 листопада о 12:00 у Книгарню «Є» (Київ, вул. Лисенка, 3) на Зустріч в «Таємному товариство боягузів» і пошуки «Засобу від переляку №9».

http://www.barabooka.com.ua/kosmichni-mandri/

Підпишись на щотижневу програму від "Діти в місті"


Пошук