Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Прем'єра! Сімейна комедія "Пригоди S Миколая" «Пригоди S Миколая»: Головна новорічна історія року.

 

Фільм, з якого у цьому році почнуться зимові свята, представляє перший трейлер історії про справжнє життя Супер Миколая та один незвичайний день сім’ї Василенків.

Цього року частинку магії глядачам подарує український різдвяний фільм «Пригоди S Миколая», режисером якого виступив Семен Горов, відомий глядачам такими роботами, як «Вечори на хуторі біля Диканьки», «Божевільний день, або Одруження Фігаро», «Сорочинський ярмарок» та ін.

У фільмі Маша Єфросиніна спробувала себе в ролі модного блогера та мами головного героя, Василь Вірастюк зіграв головного антогоніста, бандита Кабана. Юні актори Максим Лучак та Іванна Бородай виконали ролі брата та сестри – Артема та Полі. Польський актор Пшемислав Ципріаньський виконав роль програміста та батька малого Артема. А от роль Святого Миколая зіграв Григорій Боковенко.

«Навіть сидячи у режисерському кріслі на знімальному майданчику та рухаючись за сценарієм, я відчував дух казки. Часом він вносив свої корективи, але між нами не було конкуренції (сміється) – була лише магія справжнього кіно» - ділиться враженнями Семен Горов.

Події розгортаються в українських Карпатах. До другокласника Артема напередодні Дня Святого Миколая несподівано з'являється сам Миколай. Насправді це злодій у костюмі чарівника. Хлопчику разом з сестрою-підлітком і місцевою дітворою доведеться проявити справжню сміливість, згуртованість і винахідливість, аби перемогти злодія і врятувати справжнього Святого.

«Пригоди S Миколая» – це історія про дорослішання, про віру в казку, про те, що дива можуть змінити життя на краще, подарувати радість, дружбу і кохання. За задумом творців, проект тричі змінював назву. Перша, робоча назва «Груднева казка», яка містила акцент на атмосфері зимових свят, поступилася «Пригодам   С. Миколая», як історії одного з головних героїв картини, і нарешті стала «Пригодами S Миколая». «Ми намагалися допомогти аудиторії пройти шлях сприйняття Супер Миколая від Святого до Супергероя і заявити про певну синонімічність цих понять у фільмі», – говорить продюсер картини Марія Каель.

Режисер картини Семен Горов коментує: «Я сподіваюсь і вірю, що фільм «Пригоди S Миколая» зможе доторкнутися до душі кожного, незважаючи на вік. Буде багато магії, гострого гумору і красивих ефектів. Та головне – це настрій, настрій справжнього новорічного свята: коли в сім’ї все добре, а навкруги все овіяне гармонією та зимовим сяйвом».

Сімейна комедія «Пригоди S Миколая» виходить у кінотеатральний прокат 13 грудня 2018 року. Cтрічка знята компанією «Big Hand Films» за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Прем'єра 13 грудня.
Вік

0+


Телефон

+380 (63) 700 03 25


Посилання


Адреса

Львiв