BankHotel

BankHotel


Сучасний європейський бізнес-готель із унікальним конференц-холом, власною винотекою, рестораном авторської кухні «SAFE» та арт-баром «SATIRIKON» із дивовижною коктейльною картою.

 

BANKHOTEL ART CONGRESS HALL знаходиться в реконструйованій будівлі Австро-Угорського банку – цінному елементі містобудівної структури історичної частини Львова.

Будівля зведена в період бурхливого розвитку міста, який відбувався з 1870-х до 1914 р. Економічний поштовх спричинив появу у Львові кількох десятків фінансових установ, серед яких найвагомішою була саме філія Австро-Угорського банку.

Архітектори, що спроектували будівлю банку, не проґавили зміну тенденцій. Випускники Львівської політехніки Едмунд Жихович (1870 – 1924) та Міхал Лужецький (1868 – після 1939) спільно працювали на базі проектного бюро Жиховича, яке збудувало чимало визначних будівель у Львові, використовуючи сецесійні засоби й модерністичні інтерпретації різних історичних стилів.

2015 року за розробку проекту реконструкції та пристосування будівлі Австро–Угорського банку під готель прийнялася Творча архітектурна майстерня «КУДІН».

В основі планувальних рішень автори заклали ідею максимального збереження автентичності будівлі, її планувальної структури, як пам’ятки архітектури. В першу чергу це відносилося до елементів, що збереглися: до вестибюля з його розкішними мармуровими сходами та вітражами, підлоги вестибюля першого та холу другого поверхів з оригінальної кераміки, декоративних елементів стін з карнизами. Усе це було збережене і тактовно відреставроване.


Контакти

+380 (32) 243 62 30
+380 (67) 826 96 89
welcome@bankhotel.com.ua


Посилання


Адреса

Львiв
вулиця Листопадового Чину, 8