Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Онлайн прем'єра пісочної казки «Снігова Королева» від театру «Золотий Лев»30 грудня о 19:00 підключайтеся на чарівну пісочну онлайн казку "Снігова Королева" від театру "Золотий Лев"!

 

Що може бути краще за  казку зимовими, холодними вечорами? Мабуть, тільки казка. Напередодні Нового року беріть ковдру, какао та приєднуйтесь до нашої чарівної атмосфери біля каміну.

Оллеє Лукойє, найвідоміший казкар у світі, відкриє свою чарівну скриню та розповість найкрасивішу та найдобрішу казку своєї колекції.

А оживе вона завдяки чарам театру пісочної анімації "Золотий Лев".

 

Художники: Світлана Данильченко та Ольга Крижановська.

Мова вистави – українська.

 

Запис трансляції буде доступний ще протягом 31 грудня та 1 січня, і Ви зможете переглянути казку впродовж новорічних вихідних!

 

Деталі та замовлення квитків за телефоном: 

+380 (96) 416 92 77

+380 (99) 552 66 85


 

А ще Ви можете придбати унікальні ліхтарики ручної роботи!

Авторські колекційні ліхтарики по казці "Снігова Королева", від театру пісочної анімації "Золотий Лев"- це чарівна атмосфера казки у вашій оселі.

Скло, 21 см, всередені електронна свічка. В наявності 4 шт. Можливе виготовлення за попереднім замовленням - час очікування 5 днів.

Вартість - 400 грн

Купити ліхтарики можна за посиланням.

Вік

4+


Вартість

Сімейний квиток: 100 грн

Код доступу до трансляції Ви знайдете у своєму квитку на пошті. Нікому його не передавайте, інакше Ви не зможете самі переглядати виставу.

Посилання на саму трансляцію ми відправимо Вам за добу до початку на пошту*, вказану при купівлі квитка, або у зручний для Вас мессенджер по номеру телефона із замовлення.

*перевіряйте, будь ласка, правильність вказаної інформації


Посилання


Адреса

Хмельницький
Онлайн, посилання на трансляцію Ви отримаєте за добу до початку