Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Акція "Юні герої розпочинають зміни в Україні"

Акція "Юні герої розпочинають зміни в Україні"


Нова кампанія “Young Heroes” Освітньої Групи Хелен Дорон об’єднує дітей та підлітків для впровадження позитивних змін у суспільстві.

 

3 квітня стартує всесвітня соціальна кампанія "Young Heroes". Її мета – надихнути дітей розкрити в собі героя і зрозуміти, наскільки впливові вони насправді. "Герой – це той, хто використовує свої здібності, щоб зробити життя кращим для інших. Кожна дитина має потенціал, щоб стати героєм", – каже Хелен Дорон, засновник і генеральний директор компанії.

У квітні в навчальних центрах "Англійська Хелен Дорон" пройдуть два заняття на тему соціальної відповідальності. На першому діти об'єднаються в команди й обговорюватимуть, що корисного можна зробити для їхнього міста, друзів, рідних і світу в цілому. На другому команди запропонують ідеї стосовно того, як вони можуть допомогти в конкретній ситуації. Далі команди реалізують свої задуми та знімуть відео про те, як зроблять світ кращим. Відео завантажується на сайт "Young Heroes".

Англійська Хелен Дорон у Львові запрошує приєднатися до акції студентів "Англійська Хелен Дорон", соціально-відповідальних дітей і дорослих, представників бізнесу, державних та громадських організацій, ЗМІ.

Це можна зробити по-різному:

  • запропонувати ідею і/або взяти участь у розробці проекту;

  • приділити час і/або допомогти матеріалами проекту, який вже реалізовують у вашій місцевості;

  • поширити інформацію про проект у соціальних мережах і/або інших медіа;

  • голосувати за кращі проекти на сайті "Young Heroes".

Ідеї ​​для реалізації надсилайте, будь ласка, до 1 квітня включно через форму зворотного зв'язку на сайті helendoron.ua.

5 червня 2017 року серед 20 найпопулярніших проектів, відео яких отримають найбільшу кількість голосів на сайті "Young Heroes", журі у складі представників головного офісу "Англійська Хелен Дорон" обере 3 переможців:

  • 1 місце – 6 000 євро,

  • 2 місце – 4 000 євро,

  • 3 місце – 3 000 євро.

Грошові призи вручатимуть так:

  • 50% піде на підтримку розвитку проекту-переможця (благодійну організацію, якій перекажуть кошти, визначить команда-переможець).

  • 50% отримає навчальний центр "Англійська Хелен Дорон".

"Сприяння тому, щоб наші студенти росли кращими, більш залученими, активними громадянами світу, є однією з цінностей компанії, – підкреслює Віра Чуб, національний координатор "Англійська Хелен Дорон" в Україні. – Тому ми виходимо за рамки викладання англійської мови та звертаємо увагу на важливість турботи про інших людей, про свою місцеву громаду і навколишній світ. Ми прагнемо надихнути дітей і підлітків повірити у свої сили, оскільки впевнені, що вони можуть очолити процес позитивних змін у своєму районі чи місті".

Приєднуйтесь до кампанії "Young Heroes", щоб відкрити в собі героя і поліпшити життя навколо!

 

Детальніше про соціальну кампанію: http://www.helendoron.com/youngheroes.
Вік

0+


Телефон

+38 (067) 371-70-50


Посилання


Адреса

Львiв

Як дістатися?