Helen Doron English Lviv-PivdenHelen Doron English Lviv-Pivden

 

Від ідеї до глобального лідерства

“Англійська Хелен Дорон” – світовий лідер у галузі викладання англійської як другої мови

Міжнародна франчайзингова мережа “Англійська Хелен Дорон” представлена у 37 країнах більш ніж 1 000 навчальними центрами.

В Україні перший навчальний центр відкрився в Одесі у 2004 році. Зараз у 29 містах України працюють понад 70 навчальних центрів, де щороку близько 10 000 студентів віком від 3-х місяців до 19 років вивчають англійську за авторською методикою Хелен Дорон.

Від натхнення до бізнесу

Більше 30 років тому, коли Хелен Дорон спостерігала, як її донька вивчає гру на скрипці за методом Сузукі, діти вчилися грати на слух, відтворюючи музику, яку почули. Сузукі описав свій метод як “мова музики”. Натхненна принципами цього підходу, Дорон запитала себе: "Якщо Сузукі викладає мову музики, чому ми не викладаємо музику мови?".

Будучи лінгвістом, Дорон глибоко розуміла механіку мови. А як викладач та мати дітей-білінгвів, вона бачила виклики, пов'язані з навчанням англійської як другої мови. В ті часи вчителі у загальноосвітніх школах використовували стандартні методики навчання іноземної мови через читання та письмо.

В 1985 році Хелен Дорон розробила власну методику викладання англійської мови у ранньому віці. Ця інноваційна методика Хелен Дорон дозволила дітям вчитися говорити англійською і розуміти її ще до того, як вони почнуть читати і писати, – так само, як і їхньою рідною мовою.

Комплексна система занурення у мовне середовище

Хелен Дорон створила унікальну методику навчання дітей у віці від 3 місяців до 19 років, щоб зробити вивчення англійської мови таким же легким і природним, як вивчення рідної мови. Система Хелен Дорон спрямована на створення ідеальних умов для вивчення англійської мови. Особлива роль в досягненні цієї мети відводиться заохоченню та позитивній мотивації студентів.

Процес навчання не обмежується цікавими уроками англійської мови у навчальному центрі. Додатково ми організовуємо тематичні вечірки, майстер-класи, табори під час шкільних канікул та екскурсії. За допомогою інноваційних мультимедійних розробок Освітньої Групи Хелен Дорон студенти можуть у будь-якому місці у зручний для них час поглиблювати знання англійської мови:

 • Helen Doron Stream – онлайн-додаток з аудіо- та відеоматеріалами до навчальних програм.
 • Kangi Club – портал онлайн-ігор і розвиваючих завдань.
 • Helen Doron Radio – власна радіостанція, яка об’єднує підлітків у всьому світі.
 • Helen Doron Song Club – пісенний клуб на YouTube з авторськими піснями та відеороликами.
 • Helen Doron Read – мобільний додаток для формування та вдосконалення навичок читання та письма.
 • Fun With Flupe English Words – мобільний додаток для вивчення нових слів наймолодшими студентами.

 

Як проходить навчання англійській

Немовля вивчає свою рідну мову природно, коли оточуючі постійно розмовляють з дитиною; чітко називають предмети, показуючи на них; розповідають казки, співають пісні, читають вірші та книжки.

Так само і ми навчаємо англійській, як рідній, створюючи мовне середовище. На заняттях звучить виключно англійська мова. Під керівництвом професійного викладача діти та підлітки знайомляться з новими словами через живе спілкування, творчість, веселі завдання, ігри, музику.

Гра є невід’ємною складовою навчального процесу, адже дитина активно пізнає світ через гру. При цьому ми враховуємо вік дитини, оскільки він впливає на характер гри, її темп, складність та направленість. У кожної дитини свій темп розвитку та сприйняття інформації, тому ми практикуємо індивідуальний підхід на заняттях.

Методикою передбачено повторення лексики протягом уроку та цілого курсу з необхідною для запам’ятовування періодичністю та цікавою подачею навчального матеріалу. На заняттях ми створюємо сприятливу атмосферу, що допомагає студентам відчути себе впевнено, саме тому діти активні на уроках  та із задоволенням і легкістю спілкуються англійською.

Навчальні програми “Англійська Хелен Дорон”

На чолі з Хелен Дорон група експертів з лінгвістики, викладання англійської мови як іноземної (ESL- English as a Second Language) та розвитку дітей розробила курси англійської відповідно до віку та рівня володіння мовою:

 • Англійська для малюків
 • Англійська для дітей
 • Англійська для школярів
 • Англійська для підлітків

Всі розповіді, пісні та мультфільми створюються спеціально для “Англійська Хелен Дорон” з урахуванням словникового запасу відповідних програм. Аналогічним чином розроблені завдання та ігри, щоб надати студентам цікавий досвід і в той же час спростити запам’ятовування слів. Тому, цікаво проводячи час,  студенти навіть не помічають, як вчать англійську.

Запрошуємо Вас відчути переваги “Англійська Хелен Дорон” та відвідати безкоштовне демонстраційне заняття!

Результати навчання

В середньому за рік дитина засвоїть від 500 до 3 000 англійських слів та виразів у залежності від віку та рівня знань. Це активний словниковий запас, яким дитина зможе користуватися під час навчання, подорожей і спілкування за кордоном.

Ефективність підтверджена науковим дослідженням

В 2012 році було проведене дослідження “Академічний нагляд і емпірична оцінка професора Хайнера Бьоттгера Департаменту викладання англійської мови Католицького університету Айхштетт-Інгольштадт, Німеччина для мережі “Англійська Хелен Дорон”.

Загальний рівень задоволеності програмами “Англійська  Хелен Дорон” становить більше 97%. Батьки і діти зазначають, що курси “Англійська Хелен Дорон” сприяють розвитку впевненості в собі, покращують мовні навички (аудіювання, читання, усне мовлення, письмо) і допомагають завоювати авторитет на уроках англійської мови у школі.

В опитуванні взяли участь 1 038 клієнтів мережі “Англійська Хелен Дорон”, з  яких:

 • 94% вважають курси “Англійська Хелен Дорон” цікавими, і це є сильним мотивуючим фактором у навчанні.
 • 91% комфортно почуваються в англомовному середовищі.
 • 82% переконані, що навчання в “Англійська Хелен Дорон” дало їм більше впевненості в їх лінгвістичних уміннях.
 • 74% зазначають, що завдяки курсам “Англійська Хелен Дорон” вони краще навчаються в школі.

Ознаймтеся з відгуками батьків та студентів "Англійська Хелен Дорон" і завітайте до одного з наших навчальних центрів в Україні.


Контакти

+380 (67) 320 05 82

marketing@babysvit.com


Посилання


Адреса

Львiв
просп. Червоної Калини, 62