Аксіома

Аксіома


“Аксіома” єднає однодумців, які прагнуть забезпечити своїм дітям нову якість навчання та розвитку

 

Зміни починаємо з себе.

“Аксіома” – бо необхідність навчати дітей якісно по-іншому не потребує доведення.

 

5 переваг/цінностей школи «Аксіома»:

Інноваційність.

Основою навчальної програми школи є вимоги, передбачені МОН, але ми доповнюємо програму сучасними дисциплінами – історія мистецтв, конструювання, медична школа, арт-терапія, театр. Є гуртки - робототехніка, шахи, японська мова. Наявні шкільні предмети викладаємо за новими методиками: вивчення письма як мистецьке заняття з каліграфії, тренування пам’яті – мнемоніка, авторська програма з математики допомагає легко вправлятись з цифрами.

Свобода.

В «Аксіомі» зростають лідери, що привчаються до відповідальності, самодисципліни та ініціативності. Спілкування між педагогами та школярами – партнерські. Є спільні правила і відповідальність. Діти мають свободу вибору - починаючи від змоги сидіти за партою чи на килимі, рухатись під час уроку, швидкості опанування предмету. І навіть право у будь-який час змінити школу.

Розвиток дивергентного (нестандартного) мислення.

Сучасний світ змінюється по експоненті, а тому навичка генерувати нові ідеї, шукати нестандартні рішення проблем, творча сміливість усіляко підтримується педагогами та завданнями на уроках.

Педагоги-особистості.

Особистість педагога, його задоволення від роботи і любов до предмету легко «зчитується» дітьми і відображається на їх успішності. Відтак, у нашій школі відібрані педагоги, що вирізняються ініціативністю, люблять дітей і свою роботу, продовжують вчитись та вдосконалюватись.

Відсутність домашніх завдань та десять дітей у класі.

Притримуємось світової практики і залишаємо дитині змогу мати власний час і відпочинок. Менше десяти дітей у класі дозволяє приділяти вдосталь часу і індивідуальній роботі, і реалізовувати командну взаємодію.


Контакти

+380 (63) 633 98 87
aksioma.lviv.school@gmail.com


Посилання


Адреса

Львiв
вул. Зоряна 12 (біля будинку меблів), Залізничний район