Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Language school Lviv

Language school Lviv


Вже не перший рік у Львові проводиться проект "Language school", який збирає у місті людей з різних куточків світу для того, щоб допомогти усім охочим прокачати навички англійської мови та відкрити для себе безліч нових можливостей.

 

Це літо не стане винятком, до Львова з'їдуться стажери з різних куточків Землі, щоб створити простір для креативного спілкування. AIESEC раді представити Вам черговий "Language School" в оновленому та несхожому на попередні проекти форматі розмовного клубу. Цього літа проект відкриває свої двері для усіх охочих, хто хоче позбутись не лише надокучливого мовного бар'єру та провести час у компанії цікавих співрозмовників.

Основна мета "Language School" - створити креативний простір для спілкування де відсутні будь-які стереотипи, де основними цінностями є толерантність та відкритість, де молодь може дискутувати та відкривати для себе нові погляди та ідея, а отже таким чином розвиватися.

Реєстрація на проект відкрита за посиланням. Якщо ж у вас виникли будь-які питання - пишіть/дзвоніть: nastya.kizyma@gmail.com, +380 (63) 962 57 04.
 


Вік

16+


Телефон

066 812 0382


Посилання


Адреса

Львiв
вулиця Мулярська, 2А