Найбільша Ретро ПодіяАФК ЗаЗ Козак запрошує всіх власників та поціновувачів ретро автомобілів і техніки на відкриття нового сезону 2021!

 

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

Відкриття ретро сезону ПЕРЕНОСИТЬСЯ на 8 травня (субота).

 

Цього разу захід проходитиме у Англійському стилі, тож підготуйтеся до культурного шоку.

Подія носить також соціально-благодійний характер. На території аеродрому «Ягелон» організатори приймуть до 50 діток сиріт та діток з обмеженими можливостями. Також проведуть благодійний аукціон на території FestRepublic для потреб благодійних фондів «Джерело», «Вище Неба» та «Із Янголом на плечі». АФК «ЗаЗ Козак» також організував освітні майстер класи, які проведе ГО «Спілка Автомобілістів Львівщини» та національна поліція Львова. На всіх учасників чекають цікаві конкурси та призи.

Захід передбачає участь щонайменше 70 ретро екіпажів з Львівщини та ще чотирьох областей (вже зареєстровано 72 ретро екіпажі) та триватиме ~14 годин. 

Реєстрація розпочинається о 9:00 на локації нашого ексклюзивного партнера West Auto Hub (с. Зимна Вода, за КПП). Старт о 10:30. Захід триватиме до опівночі згідно карантинних обмежень.
Участь платна.

За дотаковою інформацією звертайтеся за телефоном, який вказаний нижче.

Гості заходу отримають нагоду покататись на ретро авто, дізнатися більше про англійські традиції, розваги та спробувати на
смак їхню кухню.


Коли

08 Травня, 09:00–23:00.


Вік

0+


Телефон

+380 (68) 261 29 55


Посилання


Адреса

Львiв
с. Зимна Вода

Як дістатися?

за КПП